Вихованки музичної школи із Сосниці здобули призові місця на всеукраїнському конкурсі у Києві
Учениці Сосницької дитячої музичної школи імені Полторацького виступили на Всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв «МАМА» у Києві, де вибороли призові місця. Про це повідомляє Сосницька селищна рада.
Дипломи другої премії у номінації «фортепіано» отримали Варвара Нікитенко та Віталіна Ольховик. Підготовкою дівчат займалася викладачка Ольга Галініна.
У номінації «академічний вокал» диплом другої премії здобула Варвара Бардакова. Її викладачка — Ольга Галініна, концертмейстерка — Тетяна Жабко.
Джерело: Сосницька селищна рада – go.mmedia.com.ua/ETNd2Y
«Наша Сосниця»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...