Команда з Кудрівки виграла чемпіонат України з настільного тенісу

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Команда з Кудрівки виграла чемпіонат України з настільного тенісу

Тенісний клуб «Kudrivka Tennis Club» здобув золото Вищої ліги. Про це повідомляє Сосницька селищна рада.

Завершився четвертий, заключний тур чемпіонату України серед чоловічих команд Вищої ліги сезону. Протягом майже восьми місяців вісім найсильніших команд країни змагалися за нагороди.

За підсумками змагань тенісисти у складі Василя Вербяного, Олександра Журби, Дмитра Неборака та Андрія Доценка вибороли золоті медалі та Кубок чемпіонів України.

У селищній раді привітали тренера команди Миколу Мельника з цим досягненням. Своєю чергою тренер висловив подяку Роману Солодаренку, керівництву ДП «Зернятко» та Миколі Шведу за підтримку команди.

Джерело: Сосницька селищна рада go.mmedia.com.ua/6em4Np

«Наша Сосниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення